Lütfen iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın

Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Cilt Bakımı

Genç Görünmek için Cilt Bakımı !

Cilt bakımının amacı gözeneklerin temizlenmesi, cilde oksijen sağlanması, parlaklık, canlılık ve tazelik verilmesi ve lenf drenajı ile toksinlerin atılmasıdır. Cilt bakımı, cildi dış etkenlere ve yılların oluşturacağı yıpranmaya karşı korumak için ayda bir yapılması önerilmektedir Alanında uzman doktor ve estetisyenlerimizin uyguladığı bakımlar ve tavsiye ettiği medikal ürünler cildinizin hasarlı ve yaşlı hücrelerini yenilerken aynı zamanda sağlıklı ve yeni hücrelerin oluşumuna yardımcı olur.

Amacımız;

Cildin sağlığını korumak ve yaşlanmaya karşı savaş açarak cilt görünümünü iyileştirmektir. Transmed’de kişinin cilt tipine ve varsa cilt şikayetine uyumlu olarak cilt bakımı hizmeti vermektedir. Cilde doğru ürünlerle doğru bakımın yapılması ve en ideal yöntemlerle genç ve canlı görüntünün korunması ancak alanında bilinçli ve deneyimli kişiler tarafından yapıldığında iyi sonuç vermektedir. Cilt bakım ünitemizde SkinCeuticals marka cilt bakım ürünleri, profesyonel cilt bakım cihazı ile uygulanmaktadır.

Kimyasal Peeling

Kimyasal peeling deriyi canlandırmak, gençleştirmek, sivilce ve izlerini, ciltte istenmeyen lekeleri gidermek, görünüşünü iyileştirmek için deriye bazı solüsyonların uygulamasıdır. Peeling uygulaması cildin yıpranmış, tazeliğini ve parlaklığını kaybetmiş üst tabakasının soyulmasını ve dökülmesini sağlayarak ve derinin daha alt tabakalarında yeniden bir yapılanma sürecini başlatıp; kolajen sentezlenmesini uyararak daha genç ve sağlıklı homojen bir derinin ortaya çıkmasını sağlar.
Peeling tedavisinde deriye, yüzeysel tabakaların ayrılmasına ve soyulmasına neden olan bir solüsyon uygulanır. Kırışıklıklar, lekeler, sivilce izleri için çeşitli cilt yenileme teknikleri kullanılmaktadır. Burada amaç pürüzlü üst cilt tabakasını kaybedip daha sağlıklı, pürüzsüz, parlak, lekelerin kaybolduğu ve daha nemli bir cilt elde etmektir.