Lütfen iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın

Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Dolgu

Yüz kırışıklıklarını doldurmak için en geniş çapta kullanılan, Restylane tedavisidir. Verilecek hacim ile dudakların, çizgilerin, kırışıklıkların ve yüz kıvrımlarının tedavi edilmesi sağlanmaktadır. Hızlı ve kolay uygulanır sonuçlar hemen görülebilir. Şeffaf ve renksiz bir jel halinde üretilen restylane, derinizin üst kısmına konulunca kendi cilt tonunuz ( renginiz ) ile karışarak bir bütünlük oluşturur.

İnsanlar yaşlandıkça, derinin altında bulunan kolajen ve elastik lifler kırılmaya ve eskimeye başlar. Bu kırılmalar doğal yaşlanma sürecimizin bir parçası olmakla birlikte, fazla kaş çatma, gözleri kısarak bakmak, sigara içmek, gülümsemek ve diğer yüz mimikleri de bu kırılmalara katkıda bulunurlar.
Restylane vücudun kendi hyaluronik asit yoğunluğunun azaldığı bölgelere enjekte edilir. Enjekte edildiği bölgelerde hacim oluşturarak tedavi sağlar. Sonuçlar çok hızlı elde edilir ve enjeksiyon sonucunda herhangi bir iz kalmaz.
Botox tedavisi genellikle, 20 dakika içerisinde tamamlanır.
Restylane minik bir iğne ile, derinin altına, kırışıklık altında bulunan kendi kolajeninizin içine enjekte edilir. Gereken enjeksiyon sayısı, kırışıklığın derinliğine ve uzunluğuna bağlı olarak değişir.
Restylane, bakterilerle ayrışabilen diğer dolgu maddeleri gibi hayvansal kökenli değildir. Bu olgu, alerjik reaksiyonları en aza indirgediği gibi, hayvanlara özgü hastalıkların insanlara taşınmasına da engel olmaktadır. Tedavi öncesi herhangi bir test uygulaması gerektirmez.
Restylane enjeksiyonlarından sonra normal aktivitelerinize hemen geri dönebilirsiniz. Tedavi yapılan bölgeye bağlı olarak sonuçlar, üç ila altı ay arasında bir süre için kalıcı olurlar.

Tedaviler herhangi bir cerrahi işlem içermediğinden, yüz germe operasyonlarına bir alternatif olarak düşünülebilmektedir.