Lütfen iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın

Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Saten Lift

Saten Yüz Germe ve Vücut Sıkılaştırma

Yeni nesil RF (Radyo Frekans) Teknolojisi kollajen üretimini teşvik ederek cildin elastikiyetini mükemmelleştirir, böylelikle daha sıkı ve daha genç bir görüntüye kavuşursunuz.

Yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı bu çok özel sistem ile hem yüzde, hem vücutta etkili ve güvenli uygulamalar yapmak mümkün olmaktadır.

EndyMed PRO sahip olduğu çok fonksiyonlu sistemi ve uygulamaya özel seçilebilen farklı başlık alternatifleri ile kişiye özel, ihtiyaca yönelik bakımlar yapabilme  şansı sunmaktadır.

3DEEP Body Contouring başlığı ile karın, kalça, baldırlar gibi daha geniş vücut bölgelerinde selülit, şekillendirme, sıkılaştırma ve dolaşımın düzenlenmesine yönelik uygulamalar yapmaya olanak tanımaktadır.

3DEEP Face&Body Tightening başlığı yüzde ve vücutta kullanılabilir. Ciltte gevşeme, sarkmanın olduğu daha küçük alanlara özel olarak tasarlanmıştır. Boyun, kollar, dizler, peri-umbilical vb.

 

3DEEP Facial Tightening başlığı ile de ,kırışıklıkların ve sarkmaların yoğun olduğu yüz, boyun, özellikle alın, şakaklar, yanaklar ve çene altı bölgelerine uygulama yapılabilmektedir.

 

3DEEP Fractional Skin Resurfacing başlığı ise fraksiyonel amaçlı cilt uygulamaları için idealdir. Yüz ve vücuttaki kırışıklıklar, hiperpigmentasyon vakaları, yara vb.izlerin giderilmesine yönelik uygulamalar için idealdir.